057 | RADA Vlastimil:
ZIMA NA RUDOLFOVĚOlej na plátně adjustovaném na kartonu, 24 x 35 cm, signováno vpravo dole Vl. Rada. Zezadu na lepence opatřeno přípisem s určením.
dosažená cena: 15 000 CZK
056 | RADA Vlastimil:
OTLOUKÁNÍ PÍŠŤALEKOlej na kartonu, 35 x 52,5 cm, datace 1956, signováno vpravo dole Vlast. Rada 56.
dosažená cena: 15 000 CZK