Příklep první položky 19.3. 2024 20 hod.
Olej na plátně, 55,5 x 90 cm, datace 1950, signováno vpravo dole Ad. A. Zahel 1950.
dosažená cena: 8 000 CZK
Olej na překližce, 74 x 96 cm, datace 1931, dvakrát signováno - vpravo dole Ad. A. Zahel 1931, Adolf Zahel 1931.