088 | CESTOU MEZI POLI

    KAVÁN František (1866 - 1941)

    Olej na kartonu, 39 x 50,5 cm, rámováno, pod sklem, datace – okolo 1908, signováno vpravo dole Kaván.
    FRANTIŠEK KAVÁN (1866 - 1941) DÍLO, Zachař Michael, Exner Ivan, Nadace pojišťovny Kooperativa, SVU Mánes Praha 2018, č. soupisu 920 na s. 479.

    • dosažená cena: 110 000 CZK