090 | HROMNIČNÍ VĚJE

    KAVÁN František (1866 - 1941)

    Tempera na dřevěné desce, 38 x 70 cm, rámováno, datace 1935, signováno vlevo dole Fr. Kaván, vlevo dole přípis s určením.
    FRANTIŠEK KAVÁN, český rok v krajinách (24. 4. – 30. 9. 2018), Galerie Kooperativy v Praze.
    František Kaván (1866 - 1941) DÍLO, Zachař Michael, Exner Ivan, Nadace pojišťovny Kooperativa, SVU Mánes Praha 2018, č. soupisu 1715, vyobrazeno na s. 379.

    • dosažená cena: 90 000 CZK