025 | KUPKY SENA

    KAVÁN František (1866 Vichovská Lhota - 1941 Libuň)

    Olej na kartonu, 24,5 x 36 cm, rámováno, datace 1919, signováno vlevo dole Kaván 19 spolu s autorskou dedikací.

    • 39 000 CZK - 50 000 CZK