031 | NA JAŘE

    KAVÁN František (1866 - 1941)

    Olej na kartonu, 34,5 x 34,5 cm, rámováno, datace 1914, signováno vlevo dole Kaván.
    Opatřeno odborným posouzením PhDr. Mgr. Michaela Zachaře.
    František Kaván (1866 - 1941) DÍLO, Zachař Michael, Exner Ivan, Nadace pojišťovny Kooperativa, SVU Mánes, Praha, 2018, s. 496, číslo soupisu 1149.