032 | NA VÍTANOVSKÉ VSI

    KAVÁN František (1866 - 1941)

    Olej na plátně adjustovaném na kartonu, 36,5 x 46 cm, rámováno, pod sklem, datace – 20. léta 20. století, signováno vpravo dole Kaván, vlevo dole autorský přípis s určením, vpravo dole autorská dedikace.