089 | TROSKY

    KAVÁN František (1866 - 1941)

    Olej na kartonu, 41,5 x 53,5 cm, rámováno, datace – okolo 1923, signováno vlevo dole Kaván.
    FRANTIŠEK KAVÁN, český rok v krajinách (24. 4. – 30. 9. 2018), Galerie Kooperativy v Praze;
    FRANTIŠEK KAVÁN (1866 - 1941) DÍLO, Zachař Michael, Exner Ivan, Nadace pojišťovny Kooperativa, SVU Mánes Praha 2018, č. soupisu 1432 na, vyobrazeno na s. 353

    • dosažená cena: 50 000 CZK