087 | U CHLUMU (JEŘABINY)

    KAVÁN František (1866 - 1941)

    Olej na lepence, 39,5 x 52 cm, rámováno, datace – po 1925, signováno vlevo dole Kaván, opatřeno přípisem s určením zezadu číslo 2635., zezadu štítek KRAJSKÁ GALERIE V PARDUBICÍCH, inv.č. KG - 287 a razítko Východočeská galerie v Pardubicích, razítko Vlastivědné museum a galerie Hlinsko
    FRANTIŠEK KAVÁN (1866 - 1941) DÍLO, Zachař Michael, Exner Ivan, Nadace pojišťovny Kooperativa, SVU Mánes Praha 2018, č. soupisu 1551 na s. 525.

    • dosažená cena: 90 000 CZK