011 | U KRÁLOVY PILY

    KAVÁN František (1866 Vichovská Lhota - 1941 Libuň)

    Olej na kartonu, 50,5 x 65 cm, datace – okolo r. 1920, signováno vpravo dole Kaván spolu s přípisem s určením, zezadu opatřeno dedikací.