030 | U SEDMIHOREK

    KAVÁN František (1866 - 1941)

    Olej na kartonu, 50 x 66 cm, rámováno, datace – okolo 1932, signováno vlevo dole Kaván, vepředu vlevo dole přípis s určením, zezadu na krycím kartonu opatřeno přípisem s určením.
    Posoudil a pravost ověřil PhDr. Mgr. Michael Zachař.
    Mistři české krajinomalby, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, Praha, 2011.
    Mistři české krajinomalby, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, Praha, 2011, s. 80.
    František Kaván (1866 - 1941) DÍLO, Zachař Michael, Exner Ivan, Nadace pojišťovny Kooperativa, SVU Mánes, Praha, 2018, s. 533, číslo soupisu 1670.