026 | ZIMA U VÍTANOVA

    KAVÁN František (1866 - 1941)

    Olej na lepence, 27,5 x 35,5 cm, rámováno, pod sklem, datace – okolo r. 1910, signováno vlevo dole Kaván spolu s přípisem s určením.
    Opatřeno odborným posudkem Zory Grohmanové.

    • dosažená cena: 70 000 CZK