• ZIMA U VÍTANOVA

026 | ZIMA U VÍTANOVA

KAVÁN František (1866 - 1941)

Olej na lepence, 27,5 x 35,5 cm, rámováno, pod sklem, datace – okolo r. 1910, signováno vlevo dole Kaván spolu s přípisem s určením.
Opatřeno odborným posudkem Zory Grohmanové.

  • dosažená cena: 70 000 CZK