054 | ZIMNÍ KRAJINA S POTOKEM

    KAVÁN František (1866 – 1941)

    Olej na kartonu, 39 x 49 cm, rámováno, datace okolo r. 1910, signováno vlevo dole Kaván.
    František Kaván (1866 – 1941), Dílo, Spolek výtvarných umělců Mánes, Pojišťovna Kooperativa, Praha 2018, str. 492, soupis č. 1095.
    Opatřeno odborným posudkem PhDr. Mgr. Michaela Zachaře

    • dosažená cena: 62 000 CZK