079 | KRAJINA

    KERHART Oldřich (1895 - 1947)

    Olej na překližce, 40 x 60 cm, rámováno, datace 1940, signováno vpravo dole O. Kerhart 1940, zezadu opatřeno výstavním štítkem Umělecké besedy, Alšova síň 8.IV. – 4.V. 1941, č. kat. 30.