095 | KRAJINA

    KERHART Oldřich (1895 Poděbrady - 1947 Praha)

    Olej na překližce, 51,5 x 65,5 cm, rámováno, datace 1941, signováno vpravo dole O.Kerhart 1941.

    • dosažená cena: 16 500 CZK