150 | KRAJINA

    KERHART Oldřich (1895 - 1947)

    Olej na překližce, 61,5 x 65,5 cm, rámováno, datace 1941, signováno vpravo dole O. Kerhart 1941.

    • dosažená cena: 26 000 CZK