081 | LODĚ V PŘÍSTAVU

    KERHART Oldřich (1895 - 1947)

    Olej na plátně adjustovaném na lepence, 45,5 x 54 cm, rámováno, datace 1935, signováno vpravo dole O. Kerhart 1935.