033 | STŘEDOHOŘÍ

    KERHART Oldřich (1895 - 1947)

    Olej na sololitové desce, 66 x 120 cm, rámováno, datace 1939, signováno vlevo dole O.Kerhart 1939.

    • dosažená cena: 45 000 CZK