128 | JAK ŽE SE CÍTIT MÁM?

    KINTERA Krištof (1973 Praha)

    Litý epoxid na desce, 103 x 73 cm, rámováno, v kazetovém rámu, pod sklem, datace 2013, signováno zezadu Krištof Kintera.

    • dosažená cena: 62 000 CZK