003 | ALPSKÁ KRAJINA

    KIRNIG Alois (1840 - 1911)

    Olej na plátně, rentoilováno, 53 x 65 cm, rámováno, datace 1870, signováno vpravo dole A. Kirnig 1870, zezadu opatřeno výstavními štítky a razítky a potvrzením Jednoty výtvarných umělců v Praze o pravosti díla.
    Klasikové 19. století, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, 5. 4.–27. 5., Praha, 2012.
    Klasikové 19. století, S.V.U. Mánes, Praha, 2012, str. 38.

    • dosažená cena: 140 000 CZK