151 | NA KRAJI LESA

    KIRNIG Alois (1840 – 1911)

    Olej na plátně adjustovaném na dřevě, 23 x 38 cm, rámováno, datace 1897, signováno vlevo dole A Kirnig 1897.
    Posoudila a pravost potvrdila s PhDr. Šárka Leubnerová.

    • dosažená cena: 30 000 CZK