106 | TUŇ V LESE OLEJ NA PLÁTNĚ

    KIRNIG Alois (1840 - 1911)

    Olej na plátně adjustovaném na překližce, 33 x 39,5 cm, rámováno, datace 1865, signováno vlevo dole A. Kirnig 1865.
    Posoudila a pravost potvrdila PhDr. Naděžda Blažíčková – Horová.
    Posoudil a pravost potvrdil PhDr. Mgr. Michael Zachař

    • dosažená cena: 34 000 CZK