093 | ABSTRAKTNÍ KOMPOZICE

    KOBLASA Jan (1932 - 2017)

    Kombinovaná technika na papíře, 47 x 69 cm, rámováno v kazetovém rámu, pod sklem, datace 1970, signováno vpravo dole K.970.