087 | DVOJICE

    KOBLASA Jan (1932 – 2017)

    Olej a písek na sololitu, 29 x 42 cm, rámováno, datace 1997-1998, signováno zezadu JK 97-8.

    • dosažená cena: 58 000 CZK