• DVOJICE

087 | DVOJICE

KOBLASA Jan (1932 – 2017)

Olej a písek na sololitu, 29 x 42 cm, rámováno, datace 1997-1998, signováno zezadu JK 97-8.

  • dosažená cena: 58 000 CZK