• NOČNÍ ČEKÁNÍ

126 | NOČNÍ ČEKÁNÍ

KODET Kristián (1948)

Olej na plátně adjustovaném na lepence, 45 x 35 cm, rámováno, datace 2003, signováno vpravo dole Kristian Kodet 2003.

  • dosažená cena: 46 000 CZK