126 | NOČNÍ ČEKÁNÍ

    KODET Kristián (1948)

    Olej na plátně adjustovaném na lepence, 45 x 35 cm, rámováno, datace 2003, signováno vpravo dole Kristian Kodet 2003.

    • dosažená cena: 46 000 CZK