050 | VZPOMÍNKA

    KODET Kristian (1948 Praha)

    Olej na plátně, 24 x 24 cm, rámováno, datace 1976, signováno vpravo nahoře Kristian Kodet 76.

    • 19 000 CZK - 30 000 CZK