050 | VZPOMÍNKA

    KODET Kristian (1948 Praha)

    Olej na plátně, 24 x 24 cm, rámováno, datace 1976, signováno vpravo nahoře Kristian Kodet 76.

    • dosažená cena: 19 000 CZK