• BÁRKA NA POBŘEŽÍ

122 | BÁRKA NA POBŘEŽÍ

KOHOUT Alois (1891 Praha - 1981 Los Angeles)

Olej na plátně adjustovaném na kartonu, 32,5 x 44 cm, rámováno, datace 1936, signováno vpravo dole Al. Kohout 1936.

  • dosažená cena: 20 000 CZK