122 | BÁRKA NA POBŘEŽÍ

    KOHOUT Alois (1891 Praha - 1981 Los Angeles)

    Olej na plátně adjustovaném na kartonu, 32,5 x 44 cm, rámováno, datace 1936, signováno vpravo dole Al. Kohout 1936.

    • dosažená cena: 20 000 CZK