117 | DON QUIJOTE

    KOLÁŘ Radomír (1924 Rakovník - 1993 Praha)

    Kombinovaná technika na plátně adjustovaném na kartonu, 21,5 x 32 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1986, signováno vpravo dole R. Kolář 86.