064 | VYHNÁNÍ Z RÁJE

    KOMÁREK Vladimír (1928 Hřensko u Semil - 2002 Jilemnice)

    Olej na plátně, 90 x 55 cm, rámováno, datace 2001, signováno dole uprostřed V. Komárek 2001.

    • 8 000 CZK - 12 000 CZK