133 | KOUPÁNÍ

    KONÍČEK Oldřich (1886 - 1932)

    Olej na plátně, rentoilováno, 59 x 80,5 cm, rámováno, signováno vlevo dole O. Koníček.
    Mistři české krajinomalby, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, Praha, 2011.
    Mistři české krajinomalby, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, Praha, 2011, s. 81
    Má vlast - pocta české krajinomalbě, S.V.U. Mánes, Praha, 2015, s. 450

    • dosažená cena: 110 000 CZK