096 | PLACHETNICE V ZÁLIVU

    KONÍČEK Oldřich (1886 - 1932)

    Olej na plátně, 71 x 95,5 cm, rámováno, datace – 1920 – 1930, signováno vlevo dole Old. Koníček, zezadu na plátně opatřeno číslem soupisu díla autora 1527, opatřeno razítkem prodejny Mánesa č. 38.