065 | PODZIM NA ZÁVISTI

    KONÍČEK Oldřich (1886 - 1932)

    Olej na plátně, 54 x 68 cm, rámováno, datace – okolo 1926, signováno vpravo dole Old. Koníček, zezadu opatřeno autorským přípisem s určením, zezadu na plátně opatřeno číslem soupisu díla autora 1503.
    Galerie Dra. Feigla, 1937, kat. č. 43.