100 | POHLED DO KRAJE

    KONÍČEK Oldřich (1886 Kutná Hora - 1932 Žehuň u Poděbrad)

    Olej na překližce, 50 x 67 cm, rámováno, pod sklem, datace – okolo r. 1908, signováno vlevo dole Koníček Old.

    • dosažená cena: 18 000 CZK