034 | PROFIL ZEMĚ

    KOPECKÝ Bohdan (1928 Litomyšl - 2010 Litomyšl)

    Koláž na papíře, 64 x 94,5 cm, rámováno, pod sklem, datace 1966, signováno vpravo dole B. Kopecký 66.