• BEZ NÁZVU (POSTAVY)

042 | BEZ NÁZVU (POSTAVY)

KOTÍK Pravoslav (1889 - 1970)

Kombinovaná technika na papíře, 23,7 x 32,5 cm, rámováno, signováno vpravo dole P. K.
Posoudil a pravost potvrdil Ing. Arch. Martin Kotík.