092 | BEZ NÁZVU

    KOTÍK Pravoslav (1889 - 1970)

    Akvarel a pastel na papíře, 32 x 24,5 cm, rámováno, pod sklem, datace 1964, signováno vpravo dole P. Kotík.
    Získáno z rodiny autora.