041 | DÍVKA PŘED ZRCADLEM

    KOTÍK Pravoslav (1889 - 1970)

    Olej na desce, 48,5 x 40 cm, rámováno, datace 1926, signováno vpravo dole P. Kotík 26.
    Posoudil a pravost potvrdil Ing. Arch. Martin Kotík.

    • dosažená cena: 65 000 CZK