124 | KOMPOZICE

    KOTÍK Pravoslav (1889 Slabce u Rakovníka - 1970 Praha)

    Olej na plátně adjustovaném na kartonu, 36,5 x 44,5 cm, rámováno, datace 1959, signováno vlevo dole P. Kotík 59.

    • dosažená cena: 78 000 CZK