040 | ZIMNÍ NÁLADA NA PERIFERII

    KOTÍK Pravoslav (1889 - 1970)

    Olej na plátně, 49 x 58 cm, rámováno, datace 1920, signováno vpravo dole P.KOTÍK 1920.
    Posoudil a pravost potvrdil Ing. Arch. Martin Kotík.

    • dosažená cena: 70 000 CZK