• ZIMNÍ NÁLADA NA PERIFERII

040 | ZIMNÍ NÁLADA NA PERIFERII

KOTÍK Pravoslav (1889 - 1970)

Olej na plátně, 49 x 58 cm, rámováno, datace 1920, signováno vpravo dole P.KOTÍK 1920.
Posoudil a pravost potvrdil Ing. Arch. Martin Kotík.

  • dosažená cena: 70 000 CZK