• MALOSTRANSKÉ STŘECHY

062 | MALOSTRANSKÉ STŘECHY

KOUTSKÝ Václav (1907 - 1980)

Kombinovaná technika na papíře, 22,5 x 46,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1944,
signováno vlevo dole Koutský 44, zezadu výstavní razítko.
Václav Koutský, Obrazy a kresby, Výstavní síň Mánes 1944.

  • dosažená cena: 22 000 CZK