062 | MALOSTRANSKÉ STŘECHY

    KOUTSKÝ Václav (1907 - 1980)

    Kombinovaná technika na papíře, 22,5 x 46,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1944,
    signováno vlevo dole Koutský 44, zezadu výstavní razítko.
    Václav Koutský, Obrazy a kresby, Výstavní síň Mánes 1944.

    • dosažená cena: 22 000 CZK