032 | ÚDOLÍ BEROUNKY

    KRÁL Josef (1877 - 1914)

    Olej na plátně adjustovaném na kartonu, 40,5 x 51 cm, rámováno, signováno vpravo dole J. Král.

    • dosažená cena: 38 000 CZK