037 | POVLTAVSKÁ KRAJINA V PŘEDJAŘÍ

    KRATOCHVÍL Zdeněk (1883 - 1961)

    Olej na plátně, 35 x 54 cm, rámováno, signováno vpravo dole ZK, zezadu na plátně přípis s určením.

    • dosažená cena: 2 200 CZK