• MOTIV KRAJINY

052 | MOTIV KRAJINY

KREJČÍ Jiří (1899 - 1977)

Olej na plátně, 40 x 60 cm, datace 1930, signováno vpravo dole Jiří Krejčí 30.

  • dosažená cena: 110 000 CZK