052 | MOTIV KRAJINY

    KREJČÍ Jiří (1899 - 1977)

    Olej na plátně, 40 x 60 cm, datace 1930, signováno vpravo dole Jiří Krejčí 30.

    • dosažená cena: 110 000 CZK