059 | PŘED DOMEM

    KREMLIČKA Zdeněk (1893 Praha - 1972 ?)

    Olej na kartonu, 40 x 50 cm, rámováno, datace 1940, signováno vpravo dole Zdeněk Kremlička 1940.