• SALTBURN MOLO

123 | SALTBURN MOLO

KRUPIČKOVÁ Martina (1975)

Olej na plátně, 50 x 50 cm, datace 2018, signováno vpravo dole Krupičková 18, zezadu opatřeno autorským přípisem s určením.
Impresivní plátno je půvabnou ukázkou autorčiny práce věnované cyklu „Život na pláži“ z jejího druhého domova v Anglii. Kouzlo obrazu spočívá v jeho nezaměnitelné atmosféře, ve které se Krupičkové podařilo důvěryhodně vystihnout náladu anglického pobřeží zahalené v mlze. Tento motiv byl vybrán v soutěži LightSpaceTime z 561 děl z celého světa a získal ocenění Hon. Mention v kategorii malby SeaScape 2018 Art Exhibition. V této kategorii se dostal mezi nejlepších 15.

  • dosažená cena: 17 000 CZK