091 | VESNICE NA KOPCI

    KUBA Ludvík (1863 Poděbrady - 1956 Praha)

    Olej na plátně, 42,5 x 59 cm, rámováno, datace 1940, signováno vlevo dole LKuba 1940, zezadu opatřeno výstavním štítkem.
    Mistři české krajinomalby, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, 8. 6. – 29. 7. 2011;
    Má vlast – pocta české krajinomalbě, Jízdárna Pražského hradu, Praha, 4. 9. – 1. 11. 2015.

    • dosažená cena: 60 000 CZK