098 | PŘEKÁŽKA MEZI LOUKAMI

    KUČEROVÁ Alena (1935)

    Tisk z perforovaného plechu, 53 x 76,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1992, signováno vpravo dole Alena Kučerová 1992, au. tisk č. 3/16