• VYSOKÝ BŘEH

044 | VYSOKÝ BŘEH

KUČEROVÁ Alena (1935)

Tisk z perforovaného plechu na papíře, 52,5 x 44 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1982, signováno vpravo dole Alena Kučerová 1982, list č. 2/20.

  • dosažená cena: 16 000 CZK